Projekty funkcjonalności

editNasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem projektów funkcjonalnych serwisów i aplikacji. Projektujemy zarówno strony www, jak i aplikacje webowe, desktopowe oraz mobilne.

Projekt funkcjonalny jest to przedstawienie w formie makiet wszystkie elementy serwisu tj. architekturę informacji, nawigację, treści, poszczególne funkcjonalności i rozwiązania. Przygotowywane są zatem wszystkie kluczowe moduły i strony, z których jesteśmy w stanie zbudować całą witrynę czy aplikację.
Zdobyte do tej pory doświadczenie, wiedza o trendach i obserwacja rynku pozwala nam tworzyć efektywne i nowoczesne rozwiązania. Współpraca z nami daje gwarancję, że zaprojektowane przez nas makiety, będą spełniały stawiane cele oraz spełniały oczekiwania użytkowników korzystających z tych rozwiązań. Co tym samym przekładać się będzie na efekty sprzedażowe Państwa strony czy aplikacji.
Dlaczego projekty funkcjonalne są tak ważne w procesie kreacji?

W brew pozorom, mimo dodatkowej pracy poświęconej na budowę projektów, oszczędzamy dzięki nim czas i pieniądze. Tak zaprojektowane prototypy tworzą nam klikalną makietę, którą możemy przetestować w ramach testów wewnętrznych. Wprowadzenie poprawek do projektów jest kosztowo bardziej opłacalne niż modyfikacja projektu graficznego czy kodu aplikacji.

Po drugie projekty funkcjonalne dają ogólny obraz całości rozwiązania. Mogą Państwo wizualnie sprawdzić zakres wszystkich funkcji, a w późniejszym procesie produkcji weryfikować na bieżąco czy wykonane elementy są zgodne z założeniami.

Projektowanie ważne jest też przy modyfikacji już istniejących serwisów czy aplikacji. Zdecydowanie łatwiejszym i tańszym rozwiązaniem jest przygotowanie 2-3 propozycji dotyczących nowego modułu w formie makiet i przetestowania ich, niż budowanie gotowych aplikacji i późniejsze przerabianie.
Jeżeli myślisz poważnie nad wykonaniem nowego serwisu www czy aplikacji lub chcesz przebudować już istniejące rozwiązanie to jest to moment by wspólnie z naszą firmą przygotować profesjonalny projekt funkcjonalny.