Pozycjonowanie (SEO, SEM)

searchSerwis dobrze zaprojektowany musi być również dobrze widoczny w Internecie. Obecnie najczęstszym sposobem dotarcia do witryny jest wykorzystanie wyszukiwarek internetowych. Nasza firma pomoże ci to osiągnąć.

Aby Wasza witryny była dobrze widoczna w wyszukiwarkach należy przeprowadzić odpowiednie działania, ułatwiające proces rejestrowania jej przez systemy katalogujące tj. Google. Proces ten powinien być rozpoczęty już na etapie budowy witryny. W przypadku, gdy chcemy polepszyć pozycję w wyszukiwarce istniejącej już witryny, należy rozpocząć taki proces od analizy kodu oraz oceny potencjału witryny i konkurencji.

Tak jak w przypadku optymalizacji serwisu pod kątem użyteczności i ten proces powinien być stałym działaniem, w szczególności ze względu na zmieniający się algorytm pozycjonujący Google oraz działania konkurencji.
Firma Netbit pomoże w spozycjonowaniu Państwa witryny umieszczając ją w czołówce wyników wyszukiwania pod wskazane słowa kluczowe, wybrane na etapie analizy. Dokonamy optymalizacji kodu HTML bazując na wytycznych Google a także na własnym długoletnim doświadczeniu. Dodatkowo wesprzemy Was w zdobywaniu zewnętrznego linikowania i sugerując najlepsze rozwiązania.
Każde takie działanie zakończone jest raportem z efektów oraz monitoringu konkurencji. Takie podsumowania będą wytycznymi do podejmowania następnych działań i wprowadzania zmian dających jeszcze lepsze efekty lub utrzymujące wysoką pozycję.
Pozycjonowanie może być wykonane w szerokim zakresie na setki i tysiące słów kluczowych lub też pod konkretne akcje marketingowego zawierające niewielką wybrana liczbę słów kluczowych. Te drugie działania bardzo często idą w parze z działaniami kampanii reklamowej w Google. Wykorzystując system Google AdWords zaplanujemy oraz wykonamy kampanie reklamy tekstowej.

Bądź widoczny już teraz i wspólnie z nami dokonaj odpowiednich działań aby Twoja witryna była wyszukiwana jak najczęściej. Nasz doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Im szybciej zaczniesz tym dłużej Twoja pozycja będzie utrzymywała się samej górze.