Zarządzanie serwisem

settingsObecnie na rynku pojawiło się masę rozwiązań pozwalający w sposób szybki i łatwy zbudować stronę internetową. Produkt klasy CMS umożliwiają błyskawicznie umieszczać treść na serwisie. Ale czy wystarczy by dobrze zarządzać serwisem? Czy pozwala to zwiększyć sprzedaż produktów czy usług?

zarządzanie serwisemRozwiązania typu CMS (Content Management System), czyli aplikacje do wprowadzania i redakcji treści są bardzo dobrymi narzędziami jeżeli posiadamy wiedzę z zakresu zarządzania serwisem. Bez tego serwis nasz będzie tylko zbiorem artykułów bez spójnej logicznej całości zarówno graficznej jak i funkcjonalnej. Użytkownik wchodzący na nasze strony będzie często się gubił i szybko z nich wychodził.

Nasza firma pozwoli Państwu pozyskać wiedzę jak sprawnie i efektywnie zarządzać serwisem. Doradzimy jakie elementy wpływają na zwiększenie konwersji, czego należy unikać a co jest dobry rozwiązaniem marketingowym zwiększającym liczbę potencjalnych klientów. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w dobraniu takich rozwiązań, by poza łatwym umieszczaniem treści moc sprawdzić, które ze stron są chętniej czytane od innych. Podpowiemy także jak sprawdzić gdzie użytkownicy opuszczają serwis i co zrobić by tego nie robili.

Zarządzanie serwisem to również stały monitoring jego funkcjonowania oraz ciągły rozwój. Prowadzenie obserwacji, analiza statystyk a także wykonywanie cyklicznych badań z użytkownikami, w szczególności przy każdej akcji promocyjnej to elementy tak samo ważne jak treść na stronie. Wszystkie te działania możliwe są do wykonania przy współpracy z nami. A zdobyte doświadczenie i widza z pewnością przełoży się Państwa sukces w Internecie.

Jeżeli widzą Państwo jak wielki potencjał daje Internet wynikający z dobrze i skutecznie zarządzanym serwisem, zapraszamy do współpracy. Z pewnością wspólne działania, doradzwo co do rozwiązań, aplikacji będzie widoczne w bardzo krótkim okresie.